Adres : ÜSKÜDAR /İSTANBUL

Telefon: 0216 422 31 27

Email: bilgi@manivelaakademi.com

Takipte Kalın!

Yaşam Koçluğu

Yaşam Koçluğu nedir?

Yaşam Koçu yaşamda gerçekten ne istediklerini keşfetmeleri ve bunu kolaylıkla elde etmeleri amacıyla müşterilerine iç benlikleriyle ve yaşam amaçlarıyla birleşmelerinde yardımcı olarak daha tatmin edici, sevgi dolu ve eğlenceli bir şekilde yaşamaları konusunda ilham verir.

Program İçeriği:

Yaşam Koçu ve müşteri müşterinin hayallerinden ilham alan amaçlar oluşturmak için çalışırlar, ve bunlara ulaşmak için bir plan tasarlarlar. Müşteri plana bağlı kalır ve eyleme geçme konusunda sorumludur. Yaşam koçu müşteriyi yolculuklarında ortaya çıkabilecek herhangi bir engelin üstesinden gelinmesinde desteklemeye bağlı kalır.

Yaşam koçu müşterinin açılmasını ve iç benliğine ve gücüne bağlanarak kendi sürecinde çalışmasını sağlamak amacıyla müşteri için kabul, empati ve takdir ile dolu güvenli ve sevgi dolu bir atmosfer yaratır. İlaveten yaşam koçunun rolü müşteriyi eyleme geçmesinde, engellerin üstesinden gelmesinde, bunlardan ders çıkarmasında, ilerlemeye devam etmesinde desteklemek, onları alkışlamak ve başarılarını kutlamak olacaktır. Yaşam koçu aynı zamanda yeni araçlar, beceriler ve daha anlamlı ve tatmin edici bir yaşama sahip olmalarında yardımcı olacak bir oluş yolu paylaşarak müşteriyi eğitir.